Urządzamy mieszkanie w stylu boho

Wśród ostatnich trendów wnętrzarskich, wyraźnie widać, że znacznie dominującym jest urządzanie mieszkania w stylu boho. Naturalne materiały stanowiące wykończenie, dominujące beże, raczej skierowany w kierunku przytulnego minimalizmu niż eklektyzmu i przesady. Tym wyróżnia się owy styl. Jednak łatwo można tu też podkreślić własną indywidualność i dodać nieco mocniejszych akcentów, jak na przykład tapeta palmy na jednej ze ścian. Urządzanie mieszkanie, to cudowna przygoda. Dlatego nie powinniśmy się ograniczać, w końcu to my mamy się czuć dobrze w naszych wnętrzach. Zobacz jak łatwo można przełamać klasyczny boho design.

Czy tapety palmy to na pewno element pasujący do wystroju w stylu boho?

Przede wszystkim urządzanie własnych czterech kątów, to zajęcie, które powinno przynieść nam dużo radości. Jeśli decydujemy się samodzielnie zaprojektować nasze wnętrza, należy pamiętać, że nic nie musi nas tu ograniczać. Boho jest dość uniwersalnym stylem i jeśli będziemy chcieli przełamać go za pomocą tapety palmy, nic nie stoi na przeszkodzie. Jest to styl, który ma kojarzyć się z tym, co naturalne, pochodzi od ziemi. Dlatego gdy na ścianie położymy tapetę palmy, wciąż będzie to ten sam styl. W końcu palma kojarzy się z ową naturalnością, o której już wspominaliśmy.

Drewno, rattan, bambus i len

Styl boho rządzi się własnymi prawami. Stawia on na naturalne materiały, dlatego wybierając meble, będziemy skłaniać się ku drewnie, rattanie, bambusie czy wiklinie. Wybierając pozostałe dodatki, jak zasłony czy poszewki na poduszki, będziemy używać lnu, bawełny organicznej. Wszystkie te dodatki tworzą niesamowity, ciepły i przytulny klimat. W mieszkaniu urządzonym w tym stylu, będzie się nam na pewno dobrze mieszkać, pracować i przede wszystkim odpoczywać. Im bardziej wnętrze będzie nasze, tym lepiej będziemy się w nim czuć. Nie ograniczajmy się. Jeśli chcemy mieć tę tapetę palmy, dlaczego nie? Właśnie jest na to najlepszy czas, by mieć ją teraz.

Czy ten styl sprawdzi się w całym mieszkaniu?

Boho, to styl wnętrzarski tak prosty do wprowadzenia go do każdego możliwego pomieszczenia w naszym domu, że nie należy się długo zastanawiać. Co więcej, czasem wystarczy jedynie odświeżyć to pomieszczenie, którego nie chcemy remontować i po przez dodanie kilku akcentów, stworzyć w nim również ten popularny wystrój. Nieważne co wybierzesz, rattanowy fotel, drewniany stół czy tapety palmy, urządź już dziś mieszkanie w sposób, który sobie wymarzyłeś i ciesz się z efektów jakie osiągniesz po remoncie. Urządzanie mieszkania jest naprawdę łatwe i przyjemne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Jaka kawa ziarnista jest najlepsza?

Jaka kawa ziarnista jest najlepsza?

Jeżeli mamy automatyczny ekspres do kawy, to na pewno nie raz zadajemy sobie

Next
Tasak kuchenny – prawdziwy must have każdego kucharza

Tasak kuchenny – prawdziwy must have każdego kucharza

Dobrze wyposażona kuchnia jest podstawą do przygotowania zarówno prostych dań,

You May Also Like