Login

Don’t have an account?

Search Results

so far empty...

Loading

Sztuka mięsa, czyli o oryginalnych obrazach do przestrzeni kuchennych słów kilka

  • 7 marca, 2022
  • 3 Minutes
  • 0 Comments
Sztuka mięsa, czyli o oryginalnych obrazach do przestrzeni kuchennych słów kilka
Sztuka mięsa, czyli o oryginalnych obrazach do przestrzeni kuchennych słów kilka
By myKitchen.pl 7 marca, 2022
  • Views: 271
  • Add +

Poszukujesz ciekawych inspiracji na udekorowanie kuchennych ścian? Nie interesują Cię banalne i kiczowate plakaty i chcesz postawić na coś oryginalnego? Z naszego tekstu dowiesz się, gdzie można kupić interesujące prace młodych artystów, które zmienią Twoją kuchnię w mini galerię sztuki. Zapraszamy do lektury.

Detale, które robią różnicę

Różnego rodzaju plakaty czy obrazy wykorzystywane są bardzo często jako element ozdobny ścian w domach i mieszkaniach. To właśnie takie detale nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.  Najczęściej ozdoby w postaci plakatów, fotografii czy obrazów umieszczane są w salonie czy też sypialni, jednak w ostatnich latach dużą popularnością cieszą się również obrazy do kuchni. Nawet jedna nietuzinkowa grafika umieszczona w ramie może odmienić wnętrze.

Taka ozdoba sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w bardziej klasycznym stylu. W sklepach znajdziemy dzisiaj bardzo duży wybór najróżniejszych obrazów o tematyce kulinarnej, które idealnie będą pasować do wnętrz kuchennych. W kuchni sprawdzi się też popularny w ostatnich latach trend polegający na tworzeniu tzw. mini galerii obrazów czy plakatów na ścianach.

Różnorodne techniki

Dekorując ściany kuchenne nie musimy ograniczać się jedynie do grafik czy plakatów. Dlaczego nie pójść o krok dalej i nie przyozdobić wnętrz kuchennych obrazami olejnymi, akrylowymi czy też przepięknymi akwarelami? Obrazy do kuchni to też doskonały pomysł na prezent. Unikatowe dzieło sztuki z pewnością sprawi dużo radości wszystkim osobom z artystyczną duszą. Można je podarować z okazji imienin, urodzin czy też innego ważnego wydarzenia.

Kolorowy pejzaż do kuchni urządzonej w nowoczesnym, loftowym stylu? A może nietuzinkowe martwe natury, które pobudzą apetyt? Dajmy się ponieść fantazji! Takie prace sprawdzą się nie tylko w prywatnych wnętrzach, ale będą też doskonałą ozdobą ścian w restauracji czy kawiarni.

Gdzie kupić obrazy do kuchni?

Chcąc ozdobić w oryginalny sposób ściany kuchenne, warto odwiedzić choćby internetową galerię sztuki. Jednym z takich miejsc jest gallerystore.pl, gdzie znajdziemy duży wybór sztuki współczesnych autorów. W bogatym katalogu galerii dostępnych jest wiele nietuzinkowych obrazów, wykonanych w najróżniejszych technikach: oleju, akwareli, gwaszu, czy w technice mieszanej.

Wszystkie oferowane w sprzedaży obrazy do kuchni posiadają certyfikat autentyczności. Dostępne są zarówno prace wymagające oprawienia, jak i takie, które można powiesić bezpośrednio na ścianie. Wprowadź odrobinę sztuki do swoich wnętrz i postaw na wyjątkowe obrazy nawet we wnętrzach kuchennych.