Nagradzamy opinie

W MyKitchen.pl nagradzamy naszych Klientów za wystawianie opinii!

Nagrodami w konkursie są vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie MyKitchen.pl.

Proste zasady konkursu!
- zarejestruj się w sklepie,
- napisz ciekawą opinię o zakupionym produkcie na stronie MyKitchen.pl,
- oceń zakupy w ankiecie przysłanej przez Ceneo,

Wśród wszystkich klientów, którzy spełnili wszystkie warunki konkursu wybierzemy 3 najciekawsze naszym zdaniem opinie.
Czas trwania konkursu od 01.09.2016 do 31.12.2016 r.

Jak dodać opinię o sklepie?
Wystarczy zrobić zakupy w sklepie MyKitchen.pl, zarejestrować się w sklepie, wystawić opinię o zakupionym produkcie na stronie sklepu MyKitchen.pl oraz odpowiedzieć na ankietę przesłaną przez Ceneo.pl.

Regulamin konkursu „Nagradzamy opinie o sklepie MyKitchen.pl”

Postanowienia ogólne
Organizatorem konkursu pod nazwą "Nagradzamy opinie o sklepie MyKitchen.pl" (dalej Konkursem) jest Matrade Michał Madera z siedzibą w Gdyni (dalej Organizator).Konkurs trwa od dnia 01.09.2016 r do 31.12.2016, w cyklach dwumiesięcznych tj.I cykl: 01.09.2016 - 31.10.2016,II cykl: 01.11.2016 - 31.12.2016,
Zasady uczestnictwa w Konkursie
Uczestnikiem konkursu może być pełnoletnia osoba fizyczna, która dokonała zakupu w sklepie internetowym www.MyKitchen.pl, wystawiła opinię o przebiegu transakcji na Ceneo.pl oraz po zarejestrowaniu się wystawiła opinie o zakupionym produkcie na stronie sklepu MyKitchen.pl.
Zasady prowadzenia Konkursu
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wystawienie opinii o zakupie dokonanym w sklepie MyKitchen.pl na portalu Ceneo, zarejestrowanie się w sklepie oraz wystawienie opinii o zakupionym produkcie na stronie sklepu MyKitchen.pl.Uczestnik może przystąpić do Konkursu wielokrotnie, przy czym każda kolejna wystawiona opinia powinna dotyczyć kolejnej transakcji.Wyłonienie zwycięzców nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od zakończenie każdego cyklu konkursu. Organizator wybierze najciekawszą i najbardziej rzetelną opinię według własnej oceny.
Nagrody
Nagrodami w konkursie jest dziewięć voucherów o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie Organizatora. Na każdy etap konkursu przewidziano po 3 nagrody.Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową.Vouchery powinny być zrealizowane w ciągu 60 dni od dnia otrzymania.
Postanowienia końcowe
Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie zasady Konkursu zawarte w niniejszym regulaminie.

 

Witaj w MyKitchen.pl

Płatności

Płatności elektroniczne (kartą kredytową oraz płatniczą, przelewem tradycyjnym, przy odbiorze. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl