Bez ryzyka

Zakupy bez ryzyka

30 dni na zwrot

Nagrody

Nagrody

za opinie w sklepie

Program

Program

lojalnościowy

Dostawa

Darmowa dostawa

dla zakupów za min. 299zł

Lava Cooking to holenderska firma z ponad 40 letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości żeliwa dla wielu uznanych marek oferujących garnki, patelnie i naczynia. W 2013 r. producent stworzył własną kolekcję i zdobył przebojem serca konsumentów w całej Europie. Przyrządzanie jedzenia w naczyniach żeliwnych to nieprzemijająca moda. Korzysta się z nich od lat ze względu na ich niezawodność i solidność. Obecnie żeliwo przeżywa renesans, jest polecane przez większość kucharzy i szefów kuchni.

Każdy produkt firmy Lava Cooking jest niepowtarzalny - odlewany w jednorazowej formie, a następnie poddawany długiemu procesowi polerowania, nanoszenia emalii innowacyjną technologią elektroforezy, wreszcie - suszenia. Dzięki technologii elektroforezy, bardzo kosztownej i stosowanej tylko w kilku zakładach na świecie, uzyskane powłoki garnków cechuje bardzo wysoka odporność mechaniczna.

Należy podkreślić, iż każdy egzemplarz wykonują ręcznie rzemieślnicy, którzy przekazują sobie wiedzę i doświadczenie z pokolenia na pokolenie. Jakość każdego garnka czy patelni jest kontrolowana ręcznie, kilka razy podczas procesu produkcji. Naczynia żeliwne Lava Cooking będą służyć z pokolenia na pokolenie - wykonane z prawdziwego żeliwa o najwyższej jakości, stają się tym lepsze im dłużej są używane. Żeliwo firmy Lava zastosowane w produkcji spełniają unijne normy dotyczące naczyń mających kontakt z żywnością: RoHS, certyfikat nie zawierają szkodliwych dla zdrowia materiałów takich jak ołów i kadm. Najpopularniejsze produkty Lava Cooking to garnki, patelnie, brytfanny żeliwne emaliowane oraz talerze żeliwne.

Czytaj więcej >>

Lava Cooking

Wysyłka w 4 dni
Wysyłka w 4 dni
Miseczka żeliwna Lava Cooking 14 cm Miseczka żeliwna Lava Cooking 14 cm
Lava Cooking
Cena: 154,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 3 dni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
NULL