Bez ryzyka

Zakupy bez ryzyka

30 dni na zwrot

Nagrody

Nagrody

za opinie w sklepie

Program

Program

lojalnościowy

Dostawa

Darmowa dostawa

dla zakupów za min. 299zł

Akcesoria do wina i szampana

Akcesoria do wina

Choć zapewne każdy z Państwa przynajmniej raz w życiu skosztował napoju, jakim jest wino, to nie wszyscy zdają sobie sprawę z istnienia tak dużej liczby różnorodnych akcesoriów do tego właśnie trunku. Wiele osób zapewne wie o istnieniu coolerów, aeratorów czy nalewaków, ale nawet nie przypuszczamy, że mogą być stosowane do użytku domowego. W rzeczywistości jednak oferta producencka jest niezwykle bogata, czego dowodem jest szeroki asortyment znajdujący się na niniejszej stronie internetowej.

Mówiąc o akcesoriach do wina nie sposób nie wspomnieć o coolerze, który ma za zadanie utrzymać niską temperaturę trunku. Alternatywą dla tego przyrządu jest karafka chłodząca, do której możemy przelać napój alkoholowy i mieć pewność, że nasi goście będą raczyć się dobrze schłodzonym trunkiem. Takie rozwiązanie jest stosowane we wszystkich barach i restauracjach. Nie od dziś wiadomo, że każdy alkohol smakuje lepiej, kiedy jest schłodzony – mając cooler do wina mamy gwarancję, że nawet po wielu godzinach temperatura pozostanie na tym samym poziomie. 

Szeroka oferta akcesoriów do wina

Wśród naszych akcesoriów do wina znaleźć można także praktyczne nalewaki, które skutecznie chronią przed wylaniem trunku na dywan czy obrus, co może być bardzo problematyczne szczególnie w przypadku wina czerwonego. Zdarza się, że na skutek nieumiejętnego przechylenia szyjki, zawartość butelki ląduje na stole. Aby uniknąć tego przykrego scenariusza, warto zakupić nowoczesny model nalewaka do wina, który zwiększa precyzję działania. Nawet kiedy lejemy wino z dużej wysokości, nie ma obawy, że dojdzie do zachlapania powierzchni blatu. Niewątpliwą ich zaletą jest to, że można je szybko przymocować do butelki. Co więcej prezentują się niezwykle estetycznie i sprawiają że możemy poczuć się jakbyśmy byli w barze czy luksusowej restauracji.

Praktyczne akcesoria do wina to nie tylko gadżety ułatwiające nalewanie, ale również takie, które uwydatniają smak tego właśnie trunku. Jednym z nich jest aerator do wina, którego zasada działania jest niezwykle prosta. Służy on do napowietrzania wina w celu wydobycia zeń typowych cech zapachowych i smakowych. Jeżeli nigdy wcześniej nie mieli Państwo okazji porównać, jak smakuje wino nalane bezpośrednio z butelki i trunek, który został poddany napowietrzaniu aeratorem do wina, warto nadrobić zaległości, ponieważ smak jest nieporównywalnie lepszy.

Praktyczne akcesoria do wina - znajdziesz je na mykitchen.pl

Trudno znaleźć alternatywne rozwiązanie dla akcesorium do wina, jakim jest aerator, ponieważ samodzielne napowietrzenie jest właściwie niemożliwe. Podobnie sprawa ma się z chłodzeniem alkoholu. Oczywiście możemy wstawić wino do lodówki i wyjmować za każdym razem, kiedy będziemy chcieli podać je gościom, ale jest to dość niepraktyczne rozwiązanie. Biorąc pod uwagę niską cenę coolera do wina możemy pokusić się o tę drobną inwestycję. Co ciekawe urządzenie może być stosowane na wiele sposobów – także jako cooler do szampana, co czyni to rozwiązanie wielofunkcyjnym i praktycznym.

Czytaj więcej >>

Akcesoria do wina i szampana

Wysyłka w 7 dni
Aerator do wina Bendy Fred Aerator do wina Bendy Fred Aerator do wina Bendy Fred
Fred
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wysyłka w 48 godzin
Wysyłka w 24 godziny
Cooler / Schładzacz do Szampana Elegant Vacu Vin Cooler / Schładzacz do Szampana Elegant Vacu Vin Cooler / Schładzacz do Szampana Elegant Vacu Vin
Vacu Vin
Cena: 127,92 zł 159,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 24 godziny
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 48 godzin
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 24 godziny
Cooler / schładzacz do wina Uno Vino Tescoma Cooler / schładzacz do wina Uno Vino Tescoma Cooler / schładzacz do wina Uno Vino Tescoma
Tescoma
Cena: 42,00 zł 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wysyłka w 3 dni
Wysyłka w 24 godziny
Cooler / schładzacz Elegant Vacu Vin Cooler / schładzacz Elegant Vacu Vin Cooler / schładzacz Elegant Vacu Vin
Vacu Vin
Cena: 134,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
NULL